zpět

ROCA

Roca Newcast
více foto

ROCA - Newcast Savanha
Vana Newcast Savanha se již od roku 1921 vyrábí z litiny, jež je považována za nejtrvanlivější a zároveň nejklasičtější materiál pro výrobu van. Tloušťka stěny vany je 8 mm a to včetně povrchových úprav, tzn. včetně silné vrstvy smaltu, která je velmi odolná vůči vnějším vlivům a vyznačuje se vynikající barevnou stálostí a tvrdostí. Neporéznost propůjčuje tomuto materiálu výborné hygienické vlastnosti. Newcast Savanha je unikátní součástí koupelny, která vyžaduje dostatek prostoru, který nechá vyniknout její jedinečnosti. Rozměry této vany jsou 170 cm na délku a 85 cm na šířku, celkový obsah je 222 litrů. Dno vany je opatřeno protiskluzovou úpravou antislip, která je vybroušena přímo do smaltu, proto nehrozí mechanické odstranění, jako je tomu u lepených antislipových úprav. Vana je opatřena čtyřmi opěrnými nohami v podobě lvích spárů, které mají historizující charakter, ale moderního provedení, což je velice osvěžující prvek tohoto speciálního kusu koupelnového vybavení.

ROCA - Newcast Woodline
Světová jednička Roca přichází na letošní trh s luxusní novinkou: litinovou vanou Newcast Woodline. Je pohodlná, při velikosti 170 x 85 cm nabízí očekávaný komfort. Oproti obdobným modelům je ozvláštněna velice zajímavými podpěrami z třešňového dřeva, které se samozřejmě dají využít jako šikovné odkládací poličky. Dodává se v bílém provedení s praktickou protiskluzovou úpravou antislip.

ROCA - Malibu
Litinová vana Malibu v sobě snoubí dlouhou životnost klasického materiálu, kterým je právě litina, a moderního designu. Vyrábí se v několika velikostech. Základní typ vany Malibu má parametry: délka 175 cm, šířka 75 cm a obsah 180 l. Je možné si vybrat mezi typem s chromovými madly, ta jsou umístěna uvnitř vany, a jednoduchým typem bez madel. Malibu je opatřena vybroušeným antislipovým povrchem dna podobně jako Newcast Savanha, proto je její užívání bezpečné.

http://www.roca.cz

PELIPALElmatsuper JihlavaGraffStonepanelHuppeKaldewei umyvadlaCordivariBaterie Hansa
TEXTOVÉ MENU:    PRODUKTY |  AKTUALITY | TRENDY |  DODAVATELÉ |  SLUŽBY |  O SPOLEČNOSTI |  PRODEJNY |  KRBY
Copyright ©2009-2022: Elmat Super, Koupelnové studio, Teplovodní krby
Elmat Super Koupelnové studio | Teplovodní krby

Znojemská 44
586 01 Jihlava

Na Pankráci 53
140 00 Praha 4

Produkty AktualityTrendy Dodavatelé Služby O společnosti Prodejny Krby
Graff
Napište nám