zpět

GRAFF

GRAFF
více foto

Společnost GRAFF s hlavním sídlem v Milwaukee v USA a pobočkami ve Florencii a Krakově je na celém světě ceněna za originální vizi a produkty, které ji odzrcadlují a určují nejnovější trendy. GRAFF nabízí bohatou moderní, tradiční a nadčasovou stylistiku, to všechno díky zkušenostem v oblasti instalací a armatury, budovaným od roku 1922.

Zásluhou nejmodernější výrobní technologie a tradičních řemeslných zručností je výroba nejkvalitnějších baterií a souprav. Přínos GRAFF je vidět v každém výrobku. Firma zaměstnává více než 1000 vysoce kvalifikovaných odborníků a je plně integrovaným výrobcem dohlížejícím nad celým výrobním procesem.

Jako jedna z pěti společností řízených kapitálovou skupinou Meridian International Group společnost GRAFF získala certifikát ISO 9001. Strategií Meridian je spojení silné evropské historie výroby baterií a ventilů OEM s více než třicetiletou americkou praxí ve výrobě mechanických konstrukčních součástí. Seznam prestižních klientů Meridian zahrnuje mnohé globální firmy z oblasti instalací a největšího výrobce amerických motocyklů.

Existuje oblast, ve které se projekt spojuje se základními životními hodnotami, kde tvar a kvalita tvorí jednotu.

Od roku 1922 je to práve oblast pusobení GRAFF.

Jako avantgardní výrobce s mezinárodním renomé a tvurce nových trendu si Graff získal jméno interpretátora a propagátora moderního životního stylu, pricemž do mnohých domácností vnesl kreativitu a inspiraci, címž prokázal skutecnou starostlivost o humanitární a ekologické hodnoty.

Nejkvalitnejší výrobky GRAFF, které uspokojují i ta nejnárocnejší gusta, jsou esencí dobrého vkusu. Každý výrobek má svuj úcel a svoji historii a vždy vyjadruje harmonickou rovnováhu mezi formou a funkcí, pricemž pohladí každé oko a zajistí pohodlné používání.

GRAFF predstavuje závan diskrétního, i když svudného luxusu v nejintimnejších prostorách vašeho domu, který každodenním cinnostem dodává estetický rozmer.

http://www.graff-faucets.com

PELIPALElmatsuper JihlavaGraffStonepanelHuppeKaldewei umyvadlaCordivariBaterie Hansa
TEXTOVÉ MENU:    PRODUKTY |  AKTUALITY | TRENDY |  DODAVATELÉ |  SLUŽBY |  O SPOLEČNOSTI |  PRODEJNY |  KRBY
Copyright ©2009-2022: Elmat Super, Koupelnové studio, Teplovodní krby
Elmat Super Koupelnové studio | Teplovodní krby

Znojemská 44
586 01 Jihlava

Na Pankráci 53
140 00 Praha 4

Produkty AktualityTrendy Dodavatelé Služby O společnosti Prodejny Krby
Stonepanel
Napište nám